Pozvánka na retro ples

Milé dámy, milí pánové,

dovolujeme si Vás jménem Zusaf pozvat na jedinečnou geo-akci. Připravte se na pořádný tanec! Odložte GPSky a zabahněné boty a prohrabte prarodičům skříně, plesat budeme totiž ve stylu retro. A to už velmi brzo, 28.2. od 19.00, v luxusním sále obce Paskov. 

Společně se Zusaf se na Vás velmi těšíme!

P.S. Nezapomeňte doma květinu pro svou něžnou polovičku, blízkost termínu jistého mezinárodního svátku není náhodná. 

 Přihlášení a další informace naleznete v listingu: GC4WB09

Geocoin Radegast vyprodán!

Tahle zpráva sice není úplně top aktualita, ale přesto, kdyby to náhodou ještě někdo nevěděl… 😀

V půlce listopadu jsme přišli se zprávou, že se chystáme vyrobit první regionální moravskoslezský geocoin s motivem Radegasta. Zájem v předprodeji nás velmi mile překvapil, limitovaná měděná verze byla vyprodaná během týdne a ani dvě ostatní verze si nevedly vůbec špatně. Mince byly ještě ve výrobě a lehce jsme trnuli, jestli se stihnou vyrobit do Vánoc, jak jsme slíbili. Všechno dopadlo dobře a čtrnáct dní před ježíškem dorazily krabičky s vytouženým obsahem. Pár dní před publikovaným křestem, tematicky konaném u sochy Radegasta na Pustevnách, jsme si tak mohli oddechnout, že nebudeme muset křtít jen vzorky, ale podaří se předat i objednané a zaplacené mince.

Celý příspěvek

Keška roku 2012

Součástí našich myšlenek, když jsme zakládali BO!!!GEO, byla i snaha o vyzdvihnutí nejkrásnějších kešek, které kolem nás vznikají. Z této myšlenky pak už byl jen krůček ke vzniku ankety o nejlepší kešku roku. V podstatě hned se spuštěním webu jsme tedy rozjeli i anketu, ve které mohl svým hlasem ocenit 3 kešky, o kterých si myslel, že patří k tomu nejlepšímu, co u nás v Moravskoslezském kraji během roku 2012 vzniklo.

Vyhlášení ankety připadlo na druhou část pátého cestovatelského eventu. Samozřejmě jsme chtěli, aby se ho zúčastnili všichni medailisté, a tak jsme se je snažili pod různými nenápadnými záminkami na event nalákat, aby si mohli převzít ceny, které jsme pro ně měli připraveny. Sledovali jsme will attendy a s úlevou zjišťovali, že to vyšlo :-D.

Celý příspěvek

Novinky – soukromé zprávy a eventy

Abyste věděli, že nespíme, připravili jsme pro Vás pár novinek. Zprovoznili jsme pro všechny uživatele soukromé zprávy a umožnili přidání avataru k profilu. Dále jsme doplnili v menu položku „Eventy“. Naleznete tam spoustu zajímavých eventů, které v našem kraji probíhají. Hlavně bych vyzdvihl skvělé eventy od Bosorek – Magic Full moon event a od Brunoose a Lucijek – Gorolské turistické eventy. Všem přejeme slunečný kešovací víkend a třeba se společně v neděli potkáme na MME #7 😉

Event Cache Magic full moon event #7

Po stopách Nagela

Původní plán byl úplně jiný, v sobotu výlet na kole a v neděli na event do jeskyně u Holštejna v Moravském krasu. Protože jsou ale nejlepší akce ty, které se nejméně plánují, rozhodli jsme se s muffinkou, že náš víkend úplně překopeme. Do Moravského krasu je nám líto jet jenom na jeden den na otočku a tak jsme začali hledat nějaké zajímavé kešky, které bychom navštívili. Při prohlížení jedné earthky jsme objevili, že v místních jeskyních existuje i něco víc než jen klasické prohlídky.
prokousáváme se do nitra jeskyně
Celý příspěvek