Keška roku 2012

Součástí našich myšlenek, když jsme zakládali BO!!!GEO, byla i snaha o vyzdvihnutí nejkrásnějších kešek, které kolem nás vznikají. Z této myšlenky pak už byl jen krůček ke vzniku ankety o nejlepší kešku roku. V podstatě hned se spuštěním webu jsme tedy rozjeli i anketu, ve které mohl svým hlasem ocenit 3 kešky, o kterých si myslel, že patří k tomu nejlepšímu, co u nás v Moravskoslezském kraji během roku 2012 vzniklo.

Vyhlášení ankety připadlo na druhou část pátého cestovatelského eventu. Samozřejmě jsme chtěli, aby se ho zúčastnili všichni medailisté, a tak jsme se je snažili pod různými nenápadnými záminkami na event nalákat, aby si mohli převzít ceny, které jsme pro ně měli připraveny. Sledovali jsme will attendy a s úlevou zjišťovali, že to vyšlo :-D.

Po první eventové části, ve které rubick popisoval krásy kačerského Pobaltí jsme hned přešli k vyhlašování ankety. Protože se hlasování zúčastnilo přibližně 50 kačerů a oceněných kešek bylo mnoho, rozhodli jsme se veřejně vyhlásit všechny kešky, které získaly více než 5 hlasů. Těch nebylo zase tak mnoho.

Na celkovém sedmém místě se umístil RadousCZ se svým wherigem Terlická regata. O stupínek nad ním skončily daflenM s keškou Sněhulák. Holky vůbec nevypadaly, že z toho mají radost. Později jsme se dozvěděli, že si myslely, že je to jejich jediné umístění v anketě, kvůli kterému jsme je hnali v předvánočním cukrárenském megashonu z Frýdlantu do Ostravy. Jejich čas měl ale teprve přijít! Na krásném pátém místě zabodovala stonefishova bonusovka série Kolem Radhoště. I když zlí jazykové tvrdí, že stonefish jako jeden z organizátorů ankety hlasování malinko zmanipuloval, není to pravda :-D. Stupínek před stonefishem a pravou moravskoslezskou bramboru získal kalich-68 a jeho letterbox Po stopách pirátů z Kalichova – Perla.

U druhého a třetího místa se stala zvláštní náhoda – na obou pozicích se umístily s naprosto stejným počtem hlasů dvě kešky. To by nás teoreticky mělo postavit před obtížně řešitelnou situaci, jak to zvládnout a rozseknout. Ale aby náhod nebylo ještě málo, problém se vyřešil sám – kešky totiž patřily stejným ownerkám :-D.  Dělenou druhou a třetí pozici obsadili Araghura a Cerny jezdec. Pro nikoho už pak nebylo překvapení, že na první příčku vystoupala pětková multi-mystery-letterboxová keška od týmu endoto Casozrouti (The Langoliers). První tři owneři byli odměněni krásnými ručně vyrobenými medailemi a vítěz navíc i limitovanou a neprodejnou verzí našeho geocoinu Radegast. Byli jsme velmi mile překvapeni, že ho endoťáci dali k nahlédnutí dychtivým sběratelům trackovacích čísel (že, marazde… :-D) a hlavně že jej vypustili hned do světa. Jak se geocoinu daří, můžete sledovat na jeho stránce. Posledním oceněním pro vítěze byla putovní trofej žabáka, kterou, stejně jako medaile, moc hezky vyrobila muffinka (děkujeme ;-)). Tento žabák bude trofejí, kterou si budou vítězové ankety předávat.

Děkujeme  všem za účast v anketě a gratulujeme vítězům!

Těšíme se na další ročník ankety, tentokrát o kešku roku 2013, kterou pro vás už připravujeme!

 

Seznam oceněných kešek a ownerů:

1. místo – GC3DB27 Casozrouti (The Langoliers)endoto

2. a 3. místo – GC3YRXB Cerny jezdec a GC3EY6R ARAGHURAdaflenM

4. místo – GC3WJBP Po stopach korzaru z Kalichova – PERLAKalich-68

5. místo – GC3M0HJ Kolem Radhoste – Bonusstonefish.cz

6. místo – GC3W9Y5 SNEHULAK (SNOWMAN)daflenM

7. místo – GC3T53D TERLICKA REGATARadousCZ & family team

Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Ostatní články a jeho autorem je rubick. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Keška roku 2012

  1. Všem oceněným moc gratulujeme, holkám to na stupíncích moc sluší 🙂

    beeuska s dawem

Komentáře nejsou povoleny.