Geocestování – země ohně a ledu


S měsíční přestávkou jsme se setkali již u třetího Geocestovatelského eventu. Protože je léto a nechtěli jsme být zavření uvnitř, přesunuli jsme se do krásného Frýdlantu nad Ostravicí na zahrádku Cukrárny od Daflenek. Co čert nechtěl Islandské počasí dorazilo i k nám! Chvíli jsme vyčkávali, ale nakonec jsme se přesunuli dovnitř cukrárny, kterou jsme museli nafouknout…..

S měsíční přestávkou jsme se setkali již u třetího Geocestovatelského eventu. Protože je léto a nechtěli jsme být zavření uvnitř, přesunuli jsme se do krásného Frýdlantu nad Ostravicí na zahrádku Cukrárny od Daflenek. Co čert nechtěl Islandské počasí dorazilo i k nám! Chvíli jsme vyčkávali, ale nakonec jsme se přesunuli dovnitř cukrárny, kterou jsme museli nafouknout. Poté začalo vyprávění StoneFishe o jeho cestě kolem Islandu stopem a pěšky. Lidé se velmi bavili. Aby ne! Když mezi nás zavítali Reviewři Voyager a Tobias. Společně jsme se toulali nádhernou Islandskou přírodou a slyšeli neskutečné zážitky, které lze na cestě potkat. Mezitím jsme si dali malou přestávku a zchladili se 3000 let starým ledem. Bo nějak se Islandské klima musí navodit 🙂 Nakonec přednášky Stonefish vytáhl Islandskou kuchyni a všem dal přičichnout shnilého žraloka. V tu chvíli měly Daflenky místo cukrárny, Rybárnu! Po skončení povídání jsme si ještě chvíli bavili a poté event rozpustili. Dalšího cestovatelského vyprávění se dočkáme v měsíci září.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout poděkovat Daflenkám za zázemí a jejich výbornou BO!!!GEO zmrzlinu 🙂


 

 

3 komentáře u “Geocestování – země ohně a ledu

  1. Díky 🙂 Myslím, že to nikdo nenatáčel… Ale nezní to jako špatný nápad.. Do příště zkusíme něco vymyslet… samozřejmě povídání o Islandu jsem neměl poslední, zkusím to někdy natočit 😉

  2. Dík, Rosťo. Bylo by to super shlédnout alespoň takto, když už se nemůže někdo zúčastnit, tak jako my.

Komentáře nejsou povoleny.