Keška roku 2012

Výsledky ankety!

V anketě o kešku roku 2012 s přehledem zvítězila letterbox Časožrouti od endoto. Další místa na stupních vítězů obsadily daflenM. Všem výhercům gratulujeme!

1. místo – Casozrouti (The Langoliers)endoto

2.-3 místo – Cerný jezdec a AraghuradaflenM

4. místo – Po stopach piratu z Kalichova – PerlaKalich-68

5. místo – Kolem Radhoste – Bonusstonefish.cz

6. místo – Snehulak (Snowman)daflenM

7. místo – Terlicka ragataRadousCZ

 

Kompletní stupně vítězů:

Vyhlašujeme anketu o NEJ kešku uplynulého roku!

Určitě se při svém lovu setkáváte s keškami díkyzabodovkami, keškami, které nestojí za nic a po otevření prasklé a špatně zaměřené krabičky na vás čeká jen mokrý a plesnivý logbook, nad kterým marně dumáte, jak a kam se zalogujete. Na druhou stranu ale existují i kešky, se kterými si jejich owneři dali spoustu práce, od listingu, výběru místa až po finální zpracování. Kešky, jejichž odlov si užijete a budete si na ně pamatovat možná i celý život. Kešky, jaké je radost lovit. A přesně takové kešky hledáme.

Co by vlastně mělo znamenat to „NEJ„? Nejkrásnější, nejvymazlenější, nejpoutavější, nejlepší, zkrátka jedním slovem NEJBO!!! 😀

Jistě můžete namítnout, že existují favorite body, které pomáhají vyjádřit úroveň kešky. Jednak ale bodíky můžou rozdávat jen PM a pak také bychom chtěli veřejně ocenit nejlepší výtvory, které u nás za uplynulý rok vznikly.

Pravidla ankety jsou následující:
– Každý kačer může dát hlas celkem třem keškám. Každé může přidělit jeden rovnocenný hlas.
– Hlasovat se může pro kešky libovolného typu kromě eventů.
– Hlasovat se může jen pro kešky publikované v rámci Moravskoslezského kraje, v případě multin, mysterek apod. jsou rozhodující úvodní souřadnice, tj. pozice ikony na mapě.
– Hlasovat se může jen pro kešky publikované od 1.1.2012 do 31.12.2012. Pomoci by měl tento bookmark. Pokud odhalíte nějakou kešku, která v bookmarku chybí nebo přebývá, dejte nám prosím echo.
– Hlasovat se může odesláním vyplněním formuláře na této stránce. Uveďte přesné GC kódy kešek (ne názvy), pro které hlasujete a také váš nick.
– Druhou možností bude hlasovat na anketní lístky, které budou k dispozici na eventech. V tom případě je třeba mít připravené kandidáty v předstihu.
– Každý kačer (resp. nick) může hlasovat jen jednou.
– Průběžné výsledky budou k dispozici na této stránce.
Hlasování bude probíhat v období 15.9.2013-30.11.2013.

Pro vítěze (tj. ownera vítězné kešky), který bude vyhlášen na prosincovém geocestování, máme připravenou nádhernou ručně vyrobenou trofej. Tato trofej bude putovní, tzn. bude se mezi vítězi předávat. Doufáme, že ji všichni vítězové vydají svému následovníkovi bez násilí ;-).

Těšíme se na vaše hlasy!


 

15 komentářů u “Keška roku 2012

  1. Pingback: BO!!!GEO

  2. Tak donutil jsi mě spočítat prozatímní výsledky. Zatím to vypadá na jednoho velkého favorita a pak je to hodně vyrovnané. Chtěli bychom průběžné výsledky prezentovat na geocestování, tak zatím budu ještě trochu mlžit, snad jen napovím, že momentálně vede letterbox, pro který já ale nemohl hlasovat, protože ho nemám odlovený 😉

  3. Přátelé a příznivci BO!!!GEO, do konce hlasování ankety Keška roku 2012 nám zbývají pouhé 3 dny. Ti, kteří nehlasovali, ať zváží a dají svůj hlas třem keším, které si je podle nich opravdu zaslouží. Poslední hlasovací den je 30.11.2013 ve 23:59. Poté již sečteme hlasy a můžeme se těšit na vyhlášení vítězů, které proběhne na dalším GeoCestování v prosinci. Pravidla a hlasovací formulář najdete zde: http://bogeo.cz/?page_id=1061
    Mohl by mi to někdo z BOGEO !!! přeložit do moravštiny? Děkuji.

  4. HRAZDA team: máš to rozbité. Asi špatné kódování v e-mail klientu.

    Přátelé a příznivci BO!!!GEO, do konce hlasování ankety Keška roku 2012 nám zbývají pouhé 3 dny. Ti, kteří nehlasovali, ať zváží a dají svůj hlas třem keším, které si je podle nich opravdu zaslouží. Poslední hlasovací den je 30.11.2013 ve 23:59. Poté již sečteme hlasy a můžeme se těšit na vyhlášení vítězů, které proběhne na dalším GeoCestování v prosinci. Pravidla a hlasovací formulář najdete zde: http://bogeo.cz/?page_id=1061

Napsat komentář