Prohlížeč pro tablet Samsung Galaxy

Domů Fóra GPS a programy Mobilní aplikace Prohlížeč pro tablet Samsung Galaxy

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 hlasů) se naposledy zapojil uživatel stacho.m stacho.m a poslední změna proběhla před 4 roky, 3 měsíců.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1383

  lavra_7
  Uživatel

  ..třeba mi někdo pomůže. Na lov s sebou tahám tablet. Po připojení na stránky geocachingu nemohu otevřít ikonky keší. Měním + – různá přiblížení, ale k možnosti spuštění listingu nedojde…Poradí mi někdo??

  #1386
  stonefish.cz
  stonefish.cz
  Klíčník

  Přes jaký prohlížeč otevíráš gc.com? V chrome možná i v jiném prohlížeči se stává, že odkaz, který je na ikonce se posune níže. Takže naslepo musíš klikat pod kešku a doufáš, že trefíš správný odkaz.

  Není třeba lepší využit programy pro android? C:GEO nebo A.drake jsou jednoduché a zastanou funkci prohlížeče. Druhá věc je ta, že mají menší datovou náročnost.

  #1423
  rubick
  rubick
  Klíčník

  Mám Samsung Galaxy Tab 2, když si v prohlížeči otevřu mapu, někdy se mi ikonky „chytnou a rozbalí“, někdy ne. Nefunguje to úplně konzistentně. Moc lidí, kteří by hledali přímo s tabletem neznám. Vlastně asi nikoho 😀
  Spousta lidí ale hledá s mobily s androidem, což je z principu asi dost podobný případ. Já mám na mobliu Locus, kde si v klidu doma stáhnu do databáze, kolik kešek potřebuju a pak k tomu už přistupuju offline. Stejně tak se tam dají nahrávat mapy, aby byly k dispozici offline ale to jsem zatím nedělal. Stejně tak pracují i programy, které popsal stonefish. Určitě je to lepší, než se v terénu spoléhat na datový signál. A myslím, že i o dost praktičtější.

  #1443
  Riki.cz
  Riki.cz
  Uživatel

  Já už jsem jednoho kačera s tabletem v terénu potkal a to dokonce s 10 palcovým, sice se mi to zdálo trošku nepraktické, ale zase ten přehled v mapě, to byla paráda proti mému Oregonu 😉

  #1444

  Anonym

  Doporučuji spíše použití offline geocaching aplikace jako a:drake apod.

  Ve webových prohlížečích na mobilu jsou na stránkách geocaching.com vždy jen problémy. Obzvláště když nefunguje to horní rolovací onmouseover menu, na které jsem tak zvyklý 🙂

  Jinak v nejhorším používám na androidu Chrome, ale v terénu je to utrpení čekat než se načte stránka.

  S tabletem do lesa, to bych chtěl vidět 😀 To je ideální tak pro motokačery a kešky poblíž cesty.

  #1552
  stacho.m
  stacho.m
  Uživatel

  Zdravím nosíme navigaci garmin, mobily z Android em i tablet 10, 1 a vůbec to není problém. Když to nejde v geocachingu tak to hodim v cgeo a nejlíp v tabletu šlape smart maps. Doporučuji všem.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.